Snažíte sa nájsť najekonomickejší let?

Singapur Sentosa Island

Letenka Singapur Sentosa Island


Ak hľadáte dokonalé miesto na oddych, určite by ste nemali vynechať návštevu Sentosa Island. Nachádza sa na juhovýchodnom pobreží Singapuru a je ideálnym miestom na únik od mestskej vrelosti a stresu.

Ak chcete cestovať na Sentosu Island, musíte zabezpečiť letenku. Najlepšou možnosťou je let do Singapuru, kde sa môžete ľahko dostať do letoviska.

Ak hľadáte najlacnejšiu letenku, môže byť najlepšie si pozrieť online letový vyhľadávač a porovnať ceny. Let s jednou prestupovou zastávkou v Turecku alebo Emirátoch sa dá zohnať za cenu okolo 600 eur.

Sentosa Island ponúka návštevníkom množstvo atrakcií od pláží, akvária, golfu až po zábavné parky a múzeá. Universal Studios, kde si môžete vyskúšať adrenalinové zážitky na zábavných atrakciách alebo navštíviť historické múzeá, je jednou z najpopulárnejších atrakcií.

Ďalšou atrakciou je pláž Palawan, ktorá je známa svojou turkozovou vodou a biehajúcim pieskom. Na pláži sa nachádza aj ikonický most súvislosti, ktorý vás dovádza na ostrov s názvom Cesta na pláž Palawan.

Sentosa Island ponúka množstvo reštaurácií s kuchyňou z celého sveta, kde si môžete vychutnať tradičné singapurské jedlá alebo pokojne posedieť v neformálnej atmosfére s príjemným výhľadom na oceán.

Keďže Sentosa Island je obľúbenou turistickou destináciou, odporúča sa zarezervovať ubytovanie vopred. Väčšina hotelov ponúka plavby na ostrov a zahrňuje aj vstupenky do atrakcií ako sú Universal Studios alebo SEA Aquarium.

Celkovo povedané, Sentosa Island je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí hľadajú miesto na oddych a relaxáciu, ale chcú aj ponúknuté atrakcie a možnosť vidieť viac z kultúry a života v Singapure. Vedená túry po ostrove alebo po meste s miestnym sprievodcom vám môže často poskytnúť viac informácií a zážitkov.


Počasie Singapur Sentosa Island


Sentosa Island je jedným z najpopulárnejších turistických miest Singapuru a lákajú na neho milióny návštevníkov každý rok. Toto tropické letovisko ponúka pre návštevníkov množstvo zážitkov, ktoré sa dajú užiť aj vďaka priaznivému počasiu.

Počasie na Sentosa Island v Singapure je celoročne veľmi teplé a vlhké. Priemerná teplota sa pohybuje medzi 25 a 30 stupňami Celzia. V lete, teda v období od marca do mája, môže byť teplota ešte vyššia až do 33 stupňov.

Býva tam však často aj daždivo, najmä v období monzúnov. Monzúnové obdobia sa v Singapure vyskytujú dvakrát do roka, od novembra do januára a od júna do septembra. To znamená, že počas týchto mesiacov môžete čakať silné dážďové búrky a dokonca aj blesky a hromy.

Aj keď počasie môže byť niekedy nepredvídateľné, návšteva Sentosy by sa mala stať neodmysliteľnou zastávkou pre túry v Singapure. Je miestom plným zábavy, relaxu, adrenlínu, ale aj prírodných krás, kde si prídu na svoje nielen milovníci pláží a vodných športov, ale aj rodiny s deťmi a páry hľadajúce romantické prostredie. Medzi najväčšie atrakcie patrí Universal Studios, Adventure Cove Waterpark, Sentosa Merlion a mnoho ďalších.

Ak sa rozhodnete navštíviť Sentosu, je vhodné si zabezpečiť pohodlné obutie a oblečenie, ktoré umožní priechodné a priedušné oblečenie. Celkové oblečenie by malo byť ľahké a vzdušné, aby ste sa pri vysokej teplote nestali prehriatymi a neunavili sa. Nezabudnite ani na dostatok tekutín a návštevu odpočinkových miest, kde si predýchnete a osviežite sa.

V každom prípade, Sentosa Island v Singapure ponúka množstvo zábavy a potešenia pre všetkých návštevníkov včetne možnosti pre športové aktivity a plážové aktivity. Vzhľadom k tomu, že počasie sa môže meniť každú chvíľu, je vhodné sledovať predpovede a prispôsobovať sa aktuálnym podmienkam v čo najlepšom zmysle.


Najčastejšie otázky a odpovede Singapur Sentosa Island


Ďakujeme za Vašu požiadavku. Nižšie nájdete niekoľko najčastejších otázok a odpovedí týkajúcich sa Sentosy Island v Singapure:

1. Aké aktivity môžem robiť na Sentose Island?

Sentosa Island ponúka nepreberné množstvo aktivít, vrátane návštevy zábavných parkov ako Universal Studios Singapore, Marine Life Park, Adventure Cove Waterpark, návštevy pláží ako Siloso Beach a Tanjong Beach, vychádzok v prírode, ako aj množstvo obchodov, reštaurácií a nočných klubov.

2. Aké sú otváracie hodiny Sentosy Island?

Sentosa Island je pre verejnosť otvorená 24 hodín denne. Avšak jednotlivé atrakcie, obchody a reštaurácie majú svoje vlastné otváracie hodiny, ktoré sa môžu líšiť.

3. Ako sa dostanem na Sentosu Island?

K Sentose Island sa môžete dostať viacerými spôsobmi, vrátane MRT, taxíkov, autobusov a trajektov. Najjednoduchším spôsobom je použitie Sentosa Express, ktorá odchádza zo stanice VivoCity MRT a zastavuje sa na niekoľkých miestach v Sentose Island.

4. Aký je vstup do Sentosy Island?

Vstup na Sentosa Island je bezplatný, ale niektoré atrakcie si vyžadujú vstupné poplatky.

5. Kedy je najlepší čas na návštevu Sentosy Island?

Sentosa Island je otvorená celoročne, ale najlepší čas na návštevu závisí od osobných preferencií a toho, aké aktivity chcete robiť. Ak plánujete návštevu niektorých atrakcií, skontrolujte si otváracie hodiny a pazite na ďalšie podrobnosti týkajúce sa prevádzky vzhľadom na aktuálnu situáciu s Covid-19.

Dúfame, že tieto informácie Vám pomohli pri plánovaní návštevy Sentosy Island v Singapure. Ak máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať.


Dovolenka Singapur Sentosa Island


Sentosa Island je jedno z najobľúbenejších miest pre turistov v Singapure. Toto malebné ostrovné letovisko je jedným z najkrajších miest, ktoré si na dovolenku v Singapure môžete vybrať. Sentosa Island ponúka nádherné pláže, vodné atrakcie, herne a mnoho atrakcií pre dospelých aj deti.

Pláže na Sentosa Island sú krásne, čisté a len niekoľko minút chôdze od všetkých najlepších atrakcií v oblasti. Ak by ste si chceli vychutnať kúpanie v teplej vode, potom sú pláže ideálne miesto pre vás. Sú tu dokonca aj kúpaliská a tobogány pre deti, takže sa tu divoké dni a večery striedajú s relaxačnými okamihmi.

Ako spomenuté vyššie, Sentosa Island ponúka množstvo vodných atrakcií. Ak ste tu celú dovolenku, potom sa nebojte uvedomiť si niektoré z nich v skutočnosti. Od surfovania na vysokých vlnách až po plachtenie s vysokou rýchlosťou, Sentosa Island je miesto, kde si jednoducho strojíte dovolenku ako žijete.

Len niekoľko krokov od pláže a vodných atrakcií nájdete množstvo zábavných aktivít na Sentosa Island. Vďaka mnohoznačnej ponuke kartových hier, farebných videosiek a batohmi na bludisksy, tu máte zaručenú zábavu pre celú rodinu.

Nakoniec, nezabudnite navštíviť niektoré z najvzácnejších miest na Sentosa Island, ako napríklad Universal Studios Singapore a Trick Eye Museum. V Universal Studios Singapore nájdete malé atrakcie pre deti, ako aj svoj obľúbený filmový svet pre dospelých. Trick Eye Museum je zase skvelým miestom, kde vám spravia skvelé a nezabudnuteľné fotografie.

Pre všetkých tých, ktorí chcú byť súčasťou čarovnej dovolenky, Sentosa Island je jednoznačne tou pravou voľbou. Tu sa nájde niečo pre každého, a preto nie je prekvapením, že toto malebné ostrovné letovisko rok čo rok privádza tisíce turistov. Takže, ak plánujete letnú dovolenku, Sentosa Island je miesto, ktoré určite stojí za návštevu.


Ubytovanie Singapur Sentosa Island


Sentosa Island je najväčším ostrovom v Singapure a je tiež domovom mnohých turistických atrakcií, ako sú Universal Studios, Morský životný park, Adventure Cove Waterpark a ďalšie. Ak ste sa rozhodli, že chcete navštíviť Sentosu a potrebujete ubytovanie, máte na výber niekoľko možností.

1. Sentosa Beach Resort

Sentosa Beach Resort je luxusný hotel priamo na pláži Siloso Beach. Hotel má celkový počet 196 izieb, ktoré sú vybavené prvotriednymi zariadeniami, ako je klimatizácia, TV, bezplatné wifi pripojenie a minibar. Hotel tiež ponúka krytý bazén, fitness centrum a reštauráciu s výhľadom na pláž.

2. Shangri-La's Rasa Sentosa Resort & Spa

Shangri-La's Rasa Sentosa Resort & Spa je ďalší luxusný hotel nachádzajúci sa na pláži Siloso Beach. Tento piatihviezdičkový hotel ponúka luxusné izby a apartmány s výhľadom na more a všetky potrebné zariadenia, ako sú klimatizácia, TV, minibar a bezplatné wifi pripojenie. Okrem toho má hotel krytý bazén, vonkajší bazén, fitness centrum, wellness centrum, reštaurácie a bary.

3. Siloso Beach Resort Sentosa

Siloso Beach Resort Sentosa je cenovo dostupnejšou možnosťou pre tých, ktorí si chcú užiť príjemný pobyt na Sentose, ale nechcú utrácať veľa peňazí na ubytovanie. Nachádza sa na pláži Siloso Beach a ponúka 196 izieb a apartmánov s klimatizáciou, TV, bezplatným wifi pripojením a minibarom. Hotel má tiež krytý bazén, reštauráciu a bar.

4. Resorts World Sentosa - Hard Rock Hotel

Hard Rock Hotel je v skutočnosti súčasťou Resorts World Sentosa, no získal samostatnú identitu pre jeho jedinečný styl. Nachádza sa v centre Sentosy a ponúka luxusné izby a apartmány s cool rockovým orientovaním. Všetky izby sú vybavené prvotriednymi zariadeniami, ako sú klimatizácia, TV, minibar a bezplatné wifi pripojenie. Hotel tiež má krytý bazén, fitness centrum, reštauráciu a bar.

5. Village Hotel Sentosa by Far East Hospitality

Village Hotel Sentosa by Far East Hospitality je nový hotel na Sentose, ktorý otvoril svoje dvere v roku 2019. Nachádza sa v tichej oblasti Sentosy a ponúka 606 izieb a apartmánov s moderným a elegantným interiérom. Hotel tiež má širokú škálu zariadení pre svojich hostí, ako sú bazény, fitness centrum, reštaurácie a bary.

Výber ubytovania na Sentose môže byť trochu pre mnohých náročný, ale jedna vec je istá - všetky hotely sú kvalitné a ponúkajú vysoký štandard služieb. Vybrať si ubytovanie záleží na vašom rozpočte, preferenciách a očakávaných službách. Bez ohľadu na tom, kde sa zdržíte, Sentosa Island ponúka neuveriteľné zážitky a zábavu pre všetkých návštevníkov.


99 percent uspokojených klientov

Najväčší online výber leteniek

Zabezpečenie najnižšej ceny

Najvýhodnejšie letenky do všetkých krajín sveta

Získajte najlacnejšie letenky do úžasných miest plných krásy alebo zaujímavostí.

Pátrať po letenkách